• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1145-2017-10-18-rowerowy-dzien.html

2018.10.30 Piknik w ZS5

We wtorek 30 października 2018r. 6-osobowa grupa uczniów naszej szkoły brała udział w pikniku "Szkoła wolna od narkotyków i przemocy" zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 5 w Sanoku.
W ramach tego pikniku odbyły się dwa konkursy: konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia oraz konkurs plastyczny pod hasłem "Agresji i przemocy mówimy stop". Plakat na konkurs należało przygotować wcześniej i dostarczyć w dniu pikniku. Nagradzano sześć pierwszych miejsc, a szkół zgłosiło się piętnaście.
Dla naszej szkoły plakat wykonała Emilia Jaślar z klasy 3a i po ocenie komisji konkursowej zajęła 4 miejsce, otrzumując cenne nagrody (tablet i powerbank). W konkursie wiedzy o zdrowym stylu życia uczestnicy rywalizowali indywidualnie, pisząc test złożony z zadań zamkniętych i otwartych. Z każdej szkoły brało w nim udział po 5 osób, a nagradzano również 6 pierwszych miejsc. Tutaj też możemy się pochwalić, gdyż 4 miejsce zajęła nasza uczennica Magdalena Żółkiewicz z klasy 3a. Ona również otrzymała tablet i powerbank.
Oprócz konkursów cała grupa szkolna brała udział w bardzo ciekawych zajęciach z quillingu, zajęciach kulinarnych (pieczenie pizzy) oraz w spotkaniu z panem Robertem Lemko - tegorocznym zdobywcą Mont Blanc, pasjonatem gór, który starał się przekonać młodzież, iż warto spełniać swoje marzenia i podpowiedzieć młodym ludziom alternatywę na spędzanie wolnego czasu, z dala od nałogów i zagrożeń dzisiejszego świata.

Jadwiga Kornasiewicz

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1145-2017-10-18-rowerowy-dzien.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1145-2017-10-18-rowerowy-dzien.html

Losowe zdjęcia z galerii