• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1121-2017-10-20-pasowanie-na-przedszkolaka.html

2018.12.13 Wigilia w Mymoniu

Święta Bożego Narodzenia są szczególnym czasem, który spędzamy w gronie rodzinnym. Okres ten jest także okazją do spotkań klasowych, dlatego też w czwartek 13 grudnia cała społeczność szkolna szkoły filialnej w Mymoniu spotkała się na wigilii szkolnej. Spotkanie wigilijne rozpoczęła pani kierownik szkoły witając zaproszonych gości, grono pedagogiczne, rodziców i uczniów. W części artystycznej uczniowie przedstawili jasełka. W strojach aniołków, pasterzy, królów mogli zaprezentować swoje artystyczne zdolności recytując wiersze, śpiewając kolędy przy akompaniamencie gitary a także grając na bum bum rurkach. Po występie dzieci, który zrobił na wszystkich duże wrażenie głos zabrali zaproszeni gości, którzy przekazali wszystkim uczestnikom spotkania świąteczne życzenia.
Kolejnym punktem tego uroczystego spotkania było przełamanie się opłatkiem. Tradycyjnie po życzeniach wszyscy zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy, którą z zaangażowaniem przygotowali rodzice uczniów za co jesteśmy wdzięczni. Miła atmosfera panująca na spotkaniu sprawiła, że każdy uczestnik mógł poczuć magię zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Katarzyna Pelczarska

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1121-2017-10-20-pasowanie-na-przedszkolaka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1121-2017-10-20-pasowanie-na-przedszkolaka.html

Losowe zdjęcia z galerii