• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/119-pilka-reczna-zawody/detail/4682-p1020498.html

Programiści to MY

Pierwszy raz nasza szkoła bierze udział w konkursie Baltie.
Baltie to graficzny(obrazkowy) system do nauki programowania. Posiada trzy tryby: budowanie, czarowanie, programowanie. W trybie budowania tworzymy scenę z gotowych „klocków”. W trybie czarowania sterujemy czarodziejem. W trybie Programowania układamy program z rozkazów(„klocków”). Następnie czarodziej wykonuje zaplanowane czynności. Rozkazy są w formie graficznej, bardziej „przyjazne” dla człowieka.

baltie1

baltie

W konkursie z naszej szkoły startuje 17 osób w trzech kategoriach. Wszyscy zawodnicy przeszli do etapu powiatowego. Konkurs odbywa się na platformie baltie.net w formie on-line. Prace są sprawdzane przez komputer. Maszyna ustala pozycję zawodnika biorąc pod uwagę rozwiązania wszystkich uczestników. W etapie szkolnym w całym województwie wzięło udział 659 zawodników. Na uwagę zasługuje fakt, że pierwsze miejsce w rankingu  wojewódzkim klas 1-3 zajęła Zuzanna Semenowicz. Najmłodszy, Lewicki Aleksander jest obecnie na dziesiątym miejscu wśród zawodników, którzy przeszli do etapu powiatowego(33 osoby).

…nasi mistrzowie programowania
Klasy 1-3
Semenowicz Zuzanna 3b SP
Lewicki Aleksander 1a SP

Klasy 4-6
Ziemiański Szymon 4c SP
Kortyna Kacper 5c SP
Banaś Tymoteusz 5c SP
Iżowska Marcelina 5b SP
Twardy Martyna 6b SP
Lewicki Ignacy 5c SP
Grydyk Kacper 5c SP
Szajna Maja 4a SP
Galant Karolina 5a SP
Prorok Oskar 4c SP
Kasperkowicz Julia 5a SP
Janowski Bartłomiej 5b SP
Porawska Justyna 5b SP

Klasy 7-8-3gim
Kosztyła Michał 8a SP
Semenowicz Daria 8a SP

Gratulujemy… trzymamy kciuki w etapie powiatowym! 26.04.2019

A1

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/119-pilka-reczna-zawody/detail/4682-p1020498.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/119-pilka-reczna-zawody/detail/4682-p1020498.html

Losowe zdjęcia z galerii