• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1080-2016-10-13-dzien-nauczyciela/detail/31106-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

2019.06.07 Magiczne ogrody

Zachwycająca wycieczka do „Magicznych Ogrodów” w Janowcu
Dnia 07.06.2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Mymoniu wraz ze swoimi rodzicami wybrali się w podróż na całodzienną wycieczkę do Magicznych Ogrodów, parku tematycznego„w którym wyobraźnia i kreatywność są harmonijnie rozwijane na starannie zaaranżowanej, dużej przestrzeni z urozmaiconymi miejscami do zabawyi doświadczania natury. Park nastawiony jest na budowanie długotrwałych przeżyć i pięknych wspomnień. Olbrzymią wagę przykładamy do roli baśni w kształtowaniu osobowości dziecka. Sceneria wspomaga samodzielne odkrywanie świata.” Pakiet wycieczkowy zawierał uczestnictwo w grach i zabawach pod przewodnictwem animatora, który opowiedział niezwykłą baśniowąhistorię, dzięki której dzieci mogły przenieść się w świat wyobraźni, doświadczyć sensorycznie otaczający ich świat, zrozumieć świat wartości wyższych,  jak: szacunek, przyjaźń, odwaga, współpraca, wzajemne zaufanie, pewność siebie czy poczucie własnej wartości.Ten wspólnie spędzony czas pomógł również jeszcze bardziej zintegrować grupę i zacieśnić więzi przyjaźni. A nasza recenzja wystawiona Magicznym Ogrodom niech będzie tego dowodem: „Magiczne Ogrody to numer 1 na liście miejsc rodzinnego, aktywnego wypoczynku! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem atrakcji przygotowanych dla dzieci i dorosłych. Można tutaj poczuć, jak szybkocofa się czas i dorośli na nowo stają się dziećmi, a latorośl czuje się jak w zaczarowanym, magicznym miejscu. Czas biegnie tempem slowlife. To ogród pachnący różami i piwoniami, z niezauważalne krzątającymi się pracownikami obsługi, starannie dbającymi o porządek. Wszyscy mili, pomocni i uśmiechnięci. Jesteśmy zachwyceni! Wielkie brawa dla osób pracujących w Magicznych Ogrodach!!! Tworzycie mega zespół, abyśmy my mogli poczuć się tak wyjątkowo! Dziękujemy.” Możemy z pełną odpowiedzialnością wszystkim polecić to niesamowite miejsce, które na długo zapadnie w naszych wspomnieniach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Anna Mroczkowska, Zuzanna Bulanda

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1080-2016-10-13-dzien-nauczyciela/detail/31106-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1080-2016-10-13-dzien-nauczyciela/detail/31106-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii