• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1146-2017-10-20-pasowanie-na-przedszkolaka/detail/34401-2017-10-18-pas-przeszkolaka22.html

2019.06.12 Razem odkryjmy świat programowania

W dniach 12-go i 14-go czerwca 2019 r. uczniowie klas I i II SP pod opieką nauczycieli uczestniczyli w podsumowaniu realizowanego w obecnym roku szkolnym w naszej szkole projektu z zakresu technologii informacyjnych pt. „Razem odkryjmy świat programowania”. Całość przedsięwzięcia odbyła się w budynkach Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady Spadochronowej w Nowosielcach. Przebywając w szkole średniej w Nowosielcach dzieci miały okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących programowania w Scratch’u-  przypominając sobie to wszystko, czego mogły się nauczyć w trakcie trwania projektu. Oprócz lekcji teoretycznej w trakcie naszego pobytu mieliśmy także okazję w sposób praktyczny wypróbować swoich sił w zaprogramowaniu drogi ruchu znajdujących się na sali dydaktycznej robotów tzw. Photonów, oraz M-botów. Po części teoretyczno- praktycznej uczniowie zwiedzili budynki szkoły w Nowosielcach- dowiedzieli się także, że programowanie może zostać wykorzystane w życiu codziennym człowieka,  a dokładniej mówiąc w pracy rolnika, np. do specjalistycznego zaprogramowania wykorzystywanych  w pracach polowych maszyn rolniczych takich jak: autonomiczne ciągniki, lub nowoczesne dojarki do mleka. Uczniowie obejrzeli także film przedstawiający najnowocześniejsze sprzęty rolnicze, a także mogli usiąść za kierownicami niektórych z nich. Na koniec wycieczki każdy uczeń otrzymał słodki poczęstunek, który dopełnił zachwyt wycieczką... ;)

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1146-2017-10-20-pasowanie-na-przedszkolaka/detail/34401-2017-10-18-pas-przeszkolaka22.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1146-2017-10-20-pasowanie-na-przedszkolaka/detail/34401-2017-10-18-pas-przeszkolaka22.html

Losowe zdjęcia z galerii