• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/880-przyrzeczenie-harcerskie-2016.html

2019.09.26 wycieczka klas VI

Dnia 26 września klasy szóste pojechały na wycieczkę. O godzinie 7.00 wyjechaliśmy spod szkoły. Podróż trwała około godziny. Do Jasła dotarliśmy o 8.00.
  Na miejscu zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Pierwsza grupa udała się na warsztaty pieczenia pizzy. Każdy uczeń samodzielnie wykonywał swoją pizzę, a następnie ją konsumował. W tym czasie druga grupa udała się do Muzemum Lizaka, gdzie mogli wykonać swoje autorskie lizaki.
  Po warsztatach kulinarnych wybraliśmy się do Karpackiej Troi. Po dotarciu na miejsce mieliśmy około 45 minut czasu wolnego, który wykorzystaliśmy na zakup pamiątek. Następnie znowu zostaliśmy podzieleni na dwie grupy. Jako pierwsza grupa poszliśmy strzelać z łuku. Pan przewodnik udzielił nam krótkiego wykładu, jak obsługiwać się starodawną bronią. Prawie każdy chciał spróbować tej niełatwej sztuki. Następnie wybraliśmy się na małą lekcję historii. Poznaliśmy dawne sprzęty, którymi posługiwali się nasi przodkowie. Oglądaliśmy też ich chaty zbudowane z drewna i gliny. W zagrodach hodowali kury, konie, woły i barany. Później udaliśmy się na punkt widokowy, z którego podziwialiśmy całą starodawną osadę. Na koniec pooglądaliśmy film o powstaniu Karpackiej Troi.
  Bezpiecznie wróciliśmy do Beska o godzinie 17.00.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/880-przyrzeczenie-harcerskie-2016.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/880-przyrzeczenie-harcerskie-2016.html

Losowe zdjęcia z galerii