• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1374-2019-12-18-konkurs-na-najpiekniejszego-aniolka.html

Spotkanie z ratownikiem medycznym - Mymoń


    Dnia 13 października w naszej szkole odbyło się spotkanie z ratownikiem medycznym Panem Pawłem Pelczarem, pracującym w Pogotowiu Ratowniczym w Sanoku.
Na spotkaniu ratownik udzielał instruktarzu, a także zademonstrował krok po kroku jak postępować podczas udzielania pierwszej pomocy. Pan ratownik uświadomił uczniom na czym polega jego praca, jak należy zachować się w nagłych wypadkach. Podczas spotkania uczniowie uczyli się jak należy sprawdzać u człowieka przytomność, oddech oraz w jaki sposób można pomóc osobie poszkodowanej zanim przyjedzie zespół ratownictwa medycznego. Dużym zainteresowaniem uczniów cieszyły się wskazówki związane z masażem serca, sztucznym oddychaniem oraz ćwiczenia praktyczne na fantomie. Po omówieniu zasad udzielania pierwszej pomocy uczniowie bardzo chętnie i aktywnie brali udział w ćwiczeniach praktycznych,  wykonując podstawowe czynności ratownicze pod fachowym okiem ratownika.
Anna Mroczkowska
Katarzyna Pelczarska

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1374-2019-12-18-konkurs-na-najpiekniejszego-aniolka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1374-2019-12-18-konkurs-na-najpiekniejszego-aniolka.html

Losowe zdjęcia z galerii