• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto.html

2019.11.21 Dzień Życzliwości


21 listopada 2019 r. nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Światowego Dnia Życzliwości. Przesłaniem akcji jest życzliwość  na co dzień, nie tylko od święta.
W tym dniu w naszej szkole było wyjątkowo głośno, wesoło i kolorowo. Na znak poparcia dla akcji wielu uczniów ubrało się na żółto. W czasie przerw z głośnika na korytarzu rozbrzmiewała radosna muzyka. Wielu uczniów przyłączyło się do wspólnego tańca. Razem tańczyli „Belgijkę” i taniec kowbojski. Ponadto odwiedzili nas Myszka Minnie i Minionek. Obdarowywali wszystkich kwiatkami z wyzwaniem, np. „podaj rękę na zgodę” i zachęcali do wspólnej zabawy, ich asystenci-wolontariusze częstowali cukierkami. W czasie dużej przerwy zaś każda klasa prezentowała przygotowany wcześniej okrzyk-hasło związany z życzliwością lub rymowanki. Dodatkowo każdy uczeń mógł przypiąć swoje pozdrowienia i życzenia dla kolegów na „tablicy życzliwości”.
Było to dzień niezwykły. Chcielibyśmy, żeby każdy i zawsze potrafił bezinteresownie skierować do drugiego uśmiech, miłe słowo czy ciepłe spojrzenie. Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką.

Opiekunowie SK PCK i Klubu Wolontariusza
Jadwiga Kornasiewicz, Katarzyna Semenowicz, Jadwiga Jaślar

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto.html

Losowe zdjęcia z galerii