• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1224-2018-06-08-11-klasy-piate-na-slowacji/detail/37269-2018-06-08-11-slowacja147.html

2020.02.14 Bal karnawałowy

Tegoroczny bal w najmłodszych klasach naszej szkoły wprawdzie przypadł na piątek, czyli ostatni dzień nauki szkolnej w tygodniu.
Dzień w którym zazwyczaj każdy myśli o zbliżającym się wielkimi krokami weekendzie… Niestety tym razem tak się nie stało, ponieważ 14 luty 2020, był wspaniałą okazją do połączenia Święta Zakochanych  z Karnawałem, czyli ostatnim okresem zimowych balów. W naszej szkole od samego rana mogliśmy spotkać na szkolnych korytarzach niesamowicie kolorowe postacie  z bajek, takie jak:  Alicja z Krainy Czarów, postacie Star Wars, księżniczki, czarownice, raperzy i wiele innych. Dzieciaki w oczekiwaniu na ostatnie „dopięcia” w przygotowaniach Sali Domu Ludowego do hucznej zabawy mogły wyrazić swoje pozytywne emocje w goszczących na ich twarzach uśmiechach. Po otrzymaniu walentynkowych kartek z pozytywnym nastawieniem punktualnie o godz. 8.30 dzieci wyruszyły na kilkugodziną świetną zabawę. Odświętnie udekorowana kolorowymi balonami i karnawałowymi hasłami sala stworzyła
pełen inspiracji klimat do zabawy. Prowadzący, a zarazem organizatorzy zabawy- w postaci nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zachęcali do wspólnych tańców i śpiewów przy znanej każdemu dziecku muzyce. Oczywiście nie obyło się bez  „Kaczuszek”, czy przeboju Zenka Martyniuka:  „Miłość w Zakopanem”. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Wszyscy bawili się znakomicie. Chętni mogli wziąć udział w różnego rodzaju konkursach, a w przerwach skorzystać z serwowanej przez rodziców waty cukrowej i popcornu. Nie zabrakło  także wystrzałowego konfetti, czy niespodziewanych gości, którym był  Olaf z Krainy Lodu. Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy… Niestety i teraz czas upłynął błyskawicznie. Do zobaczenia na kolejnym balu już za rok! Serdecznie dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu klas I- III za słodkie serduszka, a wspaniałym- jak zawsze rodzicom za pomoc i przygotowanie klasowego poczęstunku.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1224-2018-06-08-11-klasy-piate-na-slowacji/detail/37269-2018-06-08-11-slowacja147.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1224-2018-06-08-11-klasy-piate-na-slowacji/detail/37269-2018-06-08-11-slowacja147.html

Losowe zdjęcia z galerii