• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1133-2017-09-04-rozpoczecie-roku/detail/33851-2017-09-04-rozpoczecie-roku-szkolnego.html

KONKURS MATEMATYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Z początkiem marca został ogłoszony przez nauczycielki matematyki: panią Jadwigę Kornasiewicz oraz panią Elżbietę Filarowską-Kijowską konkurs matematyczny dla uczniów naszej szkoły. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. Dla uczniów klas czwartych i piątych przewidziano wykonanie dowolną techniką w formacie A4 plakatu pt. "W krainie kół i okręgów". Natomiast uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych wykonywali prezentację multimedialną pt. "Liczba Pi". Do organizatorek konkursu wpłynęło siedem prac plastycznych oraz trzy prezentacje. W kategorii klas czwartych i piątych zwyciężyła Martyna Szafran z klasy 5a, zaś wyróżnienie zdobyły: Julia Wielobób z klasy 5b oraz Julia Szuber z klasy 4a. W kategorii uczniów klas starszych wszystkie prezentacje były na bardzo wysokim poziomie, ale najlepszą okazała się prezentacja przygotowana wraz z lektorem, której autorką jest Karolina Widota z klasy 6b. Zdjęcia plakatów można obejrzeć już, zaś prezentacje zostaną przedstawione uczniom szkoły w nowym roku szkolnym.
Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za chęci i zaangażowanie.

J. Kornasiewicz

 

 

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1133-2017-09-04-rozpoczecie-roku/detail/33851-2017-09-04-rozpoczecie-roku-szkolnego.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1133-2017-09-04-rozpoczecie-roku/detail/33851-2017-09-04-rozpoczecie-roku-szkolnego.html

Losowe zdjęcia z galerii