• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1632-2021-06-02-dzien-dziecka.html

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

11 czerwca 2021r. zorganizowany został w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych. Popularyzacja języka niemieckiego to ważny element niezbędny w motywowaniu uczniów do rozwijania umiejętności językowych.
 W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klas 7 i 8.
Celem konkursu było zachęcenie naszej młodzieży do zdobywania i poszerzania wiedzy na temat krajów niemieckojęzycznych, poznanie ich kultury, historii, geografii, zwyczajów, świąt i ciekawych miejsc. Konkurs miał  na celu wzbudzenie zainteresowania językiem niemieckim oraz zachęcał do rywalizacji i rozwijania  umiejętności oraz zainteresowań językowych. Poznanie i zrozumienie innej kultury to kształtowanie także poczucia tolerancji wobec innych narodowości.
Oto wyłonieni laureaci:
I miejsce: Justyna Szul- klasa 7a
II Miejsce: Konrad Kielar- klasa 7b
III Miejsce: Ignacy Lewicki- klasa 7c
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie.
Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych rywalizacjach!
Justyna Tabisz- KocanKompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1632-2021-06-02-dzien-dziecka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1632-2021-06-02-dzien-dziecka.html

Losowe zdjęcia z galerii