• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/906-2015-04-24-brd-powiat/detail/25784-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

„Każdy może Świętym Mikołajem...”


„Każdy może Świętym Mikołajem...” to hasło towarzyszy nam już od jesieni gdyż wtedy to właśnie zaczęliśmy pierwsze przygotowana do świąt. Członkowie Szkolnego Koła PCK-Klubu Wiewiórka i dzieci z zerówki wzięły udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Wspólnie z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Iwoniczu Zdroju przygotowaliśmy paczkę dla 70 letniej chorej Pani Janiny, mieszkanki powiatu krośnieńskiego.  Nie zapomnieliśmy również o mieszkańcach naszej miejscowości. Kilka osób starszych, chorych i samotnych otrzymało od nas drobny upominek wraz z pięknym stroikiem i życzeniami. Wiele radości sprawiło nam zrobienie kartek świątecznych, którymi wymieniliśmy się z dziećmi z przedszkola w Szczekocinach.
Mamy  nadzieję, że nasze działania spowodowały uśmiech  na niejednej twarzy.
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim zdrowych , pogodnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.
Członkowie Szkolnego Koła PCK-Klubu Wiewiórka wraz z opiekunem.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/906-2015-04-24-brd-powiat/detail/25784-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/906-2015-04-24-brd-powiat/detail/25784-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii