• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/540-2015-05-27-28-zakopane-wycieczka-klas-piatych/detail/13959-2015-05-27-zakopane46.html

Artykuły

Gimbal 2012

Jak co roku w naszej szkole zorganizowana została kameralna impreza klas trzech, czyli Gimbal. Przygotowania do tego wydarzenia trochę trwały, ale na pewno było warto. Te słowa potwierdzi każdy trzecioklasista. Mamy nadzieję że zaproszonym gościom ( naszym rodzinom, znajomym oraz nauczycielom i dyrekcji) również się podobało.Na początku uczniowie w eleganckich strojach i z wrodzoną gracją zatańczyli tradycyjnie poloneza. Następnie zaprosili gości na mały, ale za to pyszny i słodki poczęstunek. Sami w tym czasie przygotowali się do dalszej części oficjalnej. W naszym programie nie brakowało atrakcji. Kolejny występ zaprezentowała grupa projektowa Pani Renaty Małek, ukazując, że przez śmiech też możemy się czegoś nauczyć. Uczniowie odegrali krótką scenkę, którą świetnie komentują słowa piosenki zespołu Pajujo, : "Jesteś jeszcze młody i podatny na nałogiDlatego bracie uważaj co robiszNie pal bracie, mówię CiNie pal bracie, dobrze radzę CiNie pal bracie, bo to nic nie dajeWięc jeśli już palisz, to rzuć te faje".Następnie klika trzecioklasistów zatańczyło ciekawy układ choreograficzny "Zombi " przypominając nauczycielom o swoim prawdziwym wcieleniu ( na wypadek, gdyby nie chcieli oni wystawić im dobrych ocen na koniec roku szkolnego). W wolnej chwili zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć. I tak skończyła się część oficjalna.Później wszyscy zaczęli się bawić. Swoimi umiejętnościami tanecznymi pochwalili się nie tylko uczniowie, ale również kilkoro nauczycieli. Nawet dyrekcja znalazła się na parkiecie.Myślę, że każdy dobrze się bawił i miło będzie wspominać ten wieczór. Pragnę również zauważyć, że zachowaliśmy się nienagannie i uczniowie młodszych klas mogą brać z nas przykład. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz tym, którzy pomagali nam w przygotowaniu imprezy ( szczególnie naszym wychowawcom). Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/540-2015-05-27-28-zakopane-wycieczka-klas-piatych/detail/13959-2015-05-27-zakopane46.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/540-2015-05-27-28-zakopane-wycieczka-klas-piatych/detail/13959-2015-05-27-zakopane46.html

Losowe zdjęcia z galerii