• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/component/content/article/34-uncategorised/355-kolejne-projekty-edukacyjne.html

2017.10.13 apel z okazji Dnia Nauczyciela

13 pażdziernika 2017 r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektora szkoły p. Arkadiusza Nycza i zaproszonych gości: wójta gminy p. Mariusza Bałabana oraz przewodniczącej Rady Rodziców p. Joanny Jaślar. Następnie wręczono nagrody wójta i dyrektora szkoły niektórym nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym. Kolejną część uroczystości stanowiły występy artystyczne przygotowane przez klasy 5b i 6a z wychowawcami. Przedstawiono humorystyczne scenki z życia szkoły, przeplatane piosenkami i życzeniami dla wszystkich pracowników. Zaś w specjalnym pokazie mody nauczycielskiej zaproponowano nowoczesne stroje dla pedagogów, aktualne zwłaszcza w czasach reformy oświaty. Całość uświetniły występy dziewczynek z grupy „Roztańczeni II” prowadzonej przez p. Adama Robla z tutejszego Domu Kultury.
Katarzyna Semenowicz, Aneta Lewicka
„Ten dzień przypomniał nam jak ważna w naszym życiu jest wiedza o świecie, poprawność językowa czy nawet umiejętność rozwiązywania działań matematycznych, bez których ciężko będzie nam „pójść w świat” i coś osiągnąć w naszym życiu. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym za to, że dzięki ich dbałości o naszą naukę i szkołę możemy się uczyć, rozwijać i poszerzać swoją wiedzę o świecie.  Dziękujemy!”
Aleksandra Zubik, kl. 6a

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/component/content/article/34-uncategorised/355-kolejne-projekty-edukacyjne.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii