• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/kontakt.html

2017.12.08 Dzień Języków Obcych

Dnia 8 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie odbyła się czwarta edycja DNIA JĘZYKÓW OBCYCH dla gimnazjalistów. Impreza została zorganizowana we współpracy z Zakładem Filologii Angielskiej PWSZ w Krośnie i pod patronatem Prezydenta miasta Krosna, Pana Piotra Przytockiego. Z naszej szkoły udział wzięło 26 uczniów klas II i III Gimnazjum. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i zdobyli kilka pierwszych miejsc w różnych konkursach językowych m.in. z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.
Wyjazd zaliczamy do udanych i zamierzamy go powtórzyć za rok.
                                    

Justyna Tabisz- Kocan

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii