• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

2017.12.19 Konkurs Kolęd i Pastorałek dla klas 0-III

19 grudnia w naszej szkole odbył się III Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla uczniów klas 0-III. Przystąpiło do niego 24 uczestników. Celem konkursu było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, rozbudzanie chęci wspólnego kolędowania, rozwijanie uzdolnień i umiejętności muzycznych dzieci. Za sprawą przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek poczuliśmy magię świąt Bożego Narodzenia.Jury w składzie p. Marta Suwała i p. Anna Ekiert- Żółkiewicz przyznało w grupie dzieci najmłodszych: I miejsce dla Bartosza Mroczkowskiego z kl.0b, II miejsce dla Mikołaja Kornasiewicza z kl.0a, III miejsce dla Jagody Rymarowicz i Zuzi Paduch z kl.0a. W grupie dzieci starszych przyznano: I miejsce dla Zosi Ciupki z kl. IIIc, II miejsce dla Mileny Stapińskiej z kl. IIIb i Karoliny Kurpiel z klasy IIIa, III miejsce dla Leny Mroczkowskiej i Kamili Rymarowicz z kl.IIIc. Zosia Ciupka w nagrodę za zwycięstwo w konkursie, zaśpiewała przepiękną kolędę "Uciekali" na apelu bożonaodzeniowym dla klas edukacji wczesnoszkolnej.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów wokalnych, zaś wszystkim uczestnikom konkursu gorąco dziękujemy.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii