• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

„Babciu Droga Babciu, powiedz mi…”

Ach… co to był za dzień- 19 stycznia 2018 r., w Sali Domu Ludowego w Besku dzieci
 z oddziału przedszkolnego A „Mróweczki” miały przyjemność gościć swoich ukochanych dziadków na apelu przygotowanym z okazji jednego z najważniejszych świąt dla każdego przedszkolaka: „Dnia Babci i Dziadzia”. W uroczyście przygotowanej sali dzieci wspólnie z opiekunami śpiewały kolędy, piosenki dla Babć i Dziadziów a także recytowały wiersze towarzyszące krótkiemu przedstawieniu jasełkowemu, w które został włożony ogrom miłości i ciepła wypływający wprost z małych serduszek dzieciaków. Po występie dzieci, nastąpiło uroczyste odśpiewanie: „Sto lat!”, oraz wręczenie dziadkom własnoręcznie wykonanych prezentów. Całość została uwieńczona słodkim poczęstunkiem. Serdecznie dziękujemy każdej Babci i Dziadkowi za chęć wspólnego przeżycia z nami tego uroczystego dnia, a super mamom za pomoc i dobre słowo!!
K. W.- N.
P. N

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii