• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

2018.02.17 Turniej siatkówki

17 lutego na hali sportowej Zespołu Szkół w Besku spotkały się amatorskie drużyny nauczycieli z Koszkowiec, Bliznego i Beska, aby rozegrać towarzyskie spotkania w siatkówkę. Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Mecze były bardzo zacięte, często można było obserwować ciekawe akcje i walkę o każdy punkt. Wszystkie spotkania odbywały się w miłej i sportowej atmosferze, która integruje środowisko pedagogów. Jest też okazją do rozmów z naszymi partnerami ze Słowacji, z którymi od wielu lat łączą nas nie tylko wspólne projekty, ale i zamiłowanie do aktywnego, zdrowego wypoczynku.

Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami.

Do zobaczenia za rok!

2018 02 17 siatka pol slo11

 zobacz foto

2018 02 17 siatka pol slo05

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/inne/2-dokumenty-szkoy/dokumenty-szkoy/3-lubowanie-uczniow.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii