• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1277-2018-10-23-dyskoteka-charytatywna.html

2018.03.06 Udało się...Klasy I na kuligu w Odrzechowej

Pierwszoklasiści doczekali  się wspaniałego wyjazdu na kulig. Tym razem pogoda dopisała, zaś atrakcji było co niemiara. Jazda zaprzęgiem konnym dostarczyła dzieciom mnóstwo wrażeń, a lekcja przyrody w leśniczówce wzbogaciła wiedzę na temat zwierząt żyjących w naszych lasach. Po zimowym szaleństwie czekały na nas przygotowane przez rodziców pyszne kiełbaski, wspaniała grochówka oraz goąca herbatka. Wszystkim towarzyszyły dobre humory, było dużo śmiechu i radości. Warto było czekać! Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tak wspaniałego dnia.
Wychowawcy klas I

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1277-2018-10-23-dyskoteka-charytatywna.html

Nasze filmy

Co słychać w OKE ?

Losowe zdjęcia z galerii