• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/

2018.03.21 Powitanie Wiosny w klasach 0-III

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy nadejścia wiosny. Dlatego też klasa I b przygotowała z tej okazji apel. Piosenkami, wierszami i tańcami pierwszolkasiści przywoływali wiosnę i poniekąd im się to udało, bo niebawem zaczęło świecić słońce. Ten dzień sprawił radość I klasom również dlatego, że otrzymały nagrody za udział w Plebiscycie "Nowin" na Najsympatyczniejszą Pierwszą Klasę. Klasa Ia zajęła XVI miejsce, a klasa Ib XXV miejsce spośród 260 szkół z Podkarpacia. Nagrodą były plecaki dla każdego ucznia, dyplomy dla klas oraz pamiątkowe tableau ze zdjęciem. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy na nasze pierwsze klasy!

Zobacz foto

Losowe zdjęcia z galerii