• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1234-2018-06-01-rajd-po-besku-klas-7-i-2.html

Spotkanie z absolwentami

Spotkanie absolwentów z uczniami klas III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej
W Poniedziałek 24 września na godzinie wychowawczej miało miejsce bardzo ciekawe spotkanie absolwentów z uczniami  klasy 3 Gimnazjum i 8 Szkoły Podstawowej . Odwiedzili nas Aleksandra Wielobób, Kamil Semenowicz, Jakub Marchel, Karolina Zubik i Hubert Adamski. W czasach szkolnych przyjaciele z równoległych klas, dzisiaj ich drogi życiowe biegną już  inaczej, wiąże  ich jedna wspólna cecha i przesłanie, z którym przyszli do obecnie uczącej się młodzieży. To przesłanie, to zachęta do szukania własnych pasji, rozwijania ich, wykorzystywania "na maksa" czasu spędzonego teraz w szkole. Szkole, która daje - jak sami stwierdzili - dobre fundamenty do dalszego kształcenia. Wszyscy wymienili się doświadczeniami,  spostrzeżeniami z ukończonych szkół ponadgimnazjalnych i stwierdzili, że każdy z nas się zmienia, rozwija, dojrzewa do pewnych zachowań i decyzji.


 Warto więc zdobywać wiedzę, nabierać doświadczenia, aby w przyszłości być człowiekiem usatysfakcjonowanym i spełnionym, kimś, kto spoglądając wstecz powie: „udało się”, „było wspaniale”, „jestem z siebie dumny”.
Oli, Kamilowi, Kubie, Karolinie i Hubertowi bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie, za poświęcony czas i życzymy sukcesów w dalszym kształceniu.
                                                                                                                        Justyna Tabisz- Kocan

 

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1234-2018-06-01-rajd-po-besku-klas-7-i-2.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii