• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1395-2019-06-02-dzien-dziecka-przedstawienie-film.html

100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości

100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości.


Szkoła Podstawowa w Besku Filia w Mymoniu bierze udział w ogólnopolskiej akcji „100 pozdrowień na 100-lecie Niepodległości”, zainicjowanej przez nauczycieli geografii ze szkół różnego stopnia i z różnych miejsc naszego kraju. Głównym celem akcji jest upamiętnienie rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, promocja regionu, z którego pochodzi szkoła, edukacja uczniów w zakresie wiedzy o swojej „Małej Ojczyźnie”. Uczniowie klasy 2 i 3 przesyłają pozdrowienia z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości stu szkołom w stu miejscowościach, a z otrzymanych pocztówek tworzą mapę Polski. Akcja została uznana przez Biuro Programu „Niepodległa” prowadzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego jako jedno z wydarzeń kulturalnych związanych z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zuzanna Bulanda

 

 

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1395-2019-06-02-dzien-dziecka-przedstawienie-film.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii