• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/78-gimbal-2008.html

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Pomimo coraz chłodniejszych dni w naszym przedszkolu wesoło i gorąco. Dzieje się bardzo dużo rzeczy. W listopadzie dzieci z przedszkola wzięły udział w wycieczce do Muzeum Lizaka w Jaśle, gdzie mogły poznać historię jasielskich słodyczy i zobaczyć proces powstawania lizaka. Na zakończenie każde dziecko mogło zrobić własnoręcznie swojego lizaka.
Nie zabrakło również u nas zabawy andrzejkowej i święta z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. W czasie zabawy dzieci brały udział w tańcach, konkursach, poznały historię pluszowego misia oraz  obrzędy i tradycje andrzejkowe.
Nie brakuje u nas nastroju świątecznego, który czuć już od bardzo dawna. Przygotowania do świąt zaczęliśmy od integracyjnych warsztatów z rodzicami na których przygotowywaliśmy ozdoby świąteczne na VII Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny. Żeby dopełnić nastrój świąteczny udekorowaliśmy salę i okna, nieustannie towarzyszą nam świąteczne piosenki.
Wielką radość sprawił nam niezwykły gość , jakim był Święty Mikołaj wraz z Elfami, który wręczył wszystkim słodkie prezenty. Dzieci przygotowały dla naszych gości krótki program artystyczny.

H.K.-B.
K.W.-N.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/78-gimbal-2008.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii