• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1172-2018-02-13-bal-karnawalowy.html

Odkryj swój talent - konkurs

W ramach Europejskiego tygodnia umiejętności zawodowych Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju zorganizował konkurs dla uczniów klas 7 i 8 oraz gimnazjum konkurs zatytułowany "Odkryj swój talent - buduj swoją przyszłość".
Czteroosobowa drużyna uczniów klasy 8 a wzięła udział w grze edukacyjnej zorganizowanej w ramach konkursu. Tematyka gry obejmowała elementy turystyki, gastronomii i obsługi konsumenta, umiejętności komputerowych, rękodzieła. Przez trzy godziny każda drużyna miała zrealizować 13 zadań punktowanych od 1 do 5 punktów. Następnie dokonać prezentacji drużyny w języku angielskim i opowiedzieć o Iwoniczu Zdroju.
Oto kilka zdjęć z tego konkursu.

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1172-2018-02-13-bal-karnawalowy.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii