• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1147-2017-10-25-apel-papieski.html

2018.12.06 Mikołaj w Mymoniu


Jadą, jadą sanie, księżyc złoty świeci.
Hej, jedzie w nich Mikołaj do wszyściutkich dzieci.

Już od samego rana przedszkolaki oraz dzieci z klas I-III nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, jak co roku
 w godzinach popołudniowych w asyście swojego pomocnika- sekretarza przybył do naszej szkoły Św. Mikołaj. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały . Wcześniej nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które specjalnie dla Niego przygotowały. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci powitały gości piosenką. Nawiązała się wymiana zdań . Przedszkolaki obiecały Mikołajowi, że się poprawią. Wspólnie tańcząc, śpiewając wesoło się bawiły. Na koniec wszystkie dzieci te szkolne i te zaproszone zostały obdarowane prezentami.

Wioletta Mroczkowska

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1147-2017-10-25-apel-papieski.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii