• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/738-2016-02-03-pogadanka-klasy-i-iii.html

2019.02.07 Bal w zerówce

Tuż przed feriami w zerówce  pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach  można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Uczestników balu do zabawy zachęcał radosny wystrój sali balowej. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnych zabawach z kolegami z przedszkola.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku przy poczęstunku, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa wszystkim przyniosła wiele radości!

Zobacz foto

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/738-2016-02-03-pogadanka-klasy-i-iii.html

Nasze filmy

Losowe zdjęcia z galerii