• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1320-2018-12-03-wycieczka-do-rzeszowa.html

Dzień nauczyciela - Szkoła Mymoń

Dnia 15.10.2019 r. w szkole w Mymoniu odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Danuty Szałankiewicz, która przywitała wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły oraz zaproszonych gości emerytów. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie przekazała głos uczniom.
Przedstawienie przygotowali uczniowie klas 0-III pod kierunkiem pań Wioletty Mroczkowskiej i Katarzyny Pelczarskiej. Młodzi artyści piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie akademii każdy z nauczycieli i zaproszonych gości otrzymał słodki upominek - był to słoiczek miodu z cytatem „Pracowaliśmy jak pszczółki teraz mamy miód do spółki”.

Wioletta Mroczkowska
Katarzyna Pelczarska

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1320-2018-12-03-wycieczka-do-rzeszowa.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1320-2018-12-03-wycieczka-do-rzeszowa.html

Losowe zdjęcia z galerii