• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/121-pilka-reczna-dziewczyn-2009-03-05.html

Mini piłka ręczna

pilka reczna 1

Zakończyły się rozgrywki w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci organizowanych pod patronatem Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

W zeszłym tygodniu w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sanoku swoje mecze rozegrali chłopcy. W turnieju brało udział 4 drużyny – SP 1 Sanok, SP 8 Sanok, SP Zagórz i SP Besko. Rozgrywki odbyły się systemem „każdy z każdym”.

Nasi chłopcy w pierwszym meczu trafili na gospodarzy turnieju, którzy jednocześnie uchodzili za faworyta. Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando szczypiornistów z SP 1, ale w drugiej nasi zawodnicy po ustaleniu taktyki zdecydowanie byli lepsi i doprowadzili do wyrównania 6:6. W ostatniej minucie meczu uzyskaliśmy jednobramkową przewagę i kiedy zostało 27 sekund do końca, nasze podanie przechwycili przeciwnicy i doprowadzili do remisu. O wyniku meczu zadecydowały rzuty karne, które niestety lepiej strzelali przeciwnicy, również ich bramkarz bardzo dobrze bronił nasze strzały.

Następne mecze zdecydowanie wygraliśmy i w konsekwencji nasi chłopcy zajęli 2 miejsce w powiecie ( niestety tylko jedna drużyna przechodzi do dalszych rozgrywek – rejon).

Nasza szkołę reprezentowali w zdecydowanej większości uczniowie klasy 6B - sportowej.

Oto skład naszej reprezentacji:

Bartek Janowski, Wiktor Kornasiewicz, Miłosz Niemczyk, Jakub Szałankiewicz, Wiktor Szałankiewicz, Jasiek Szybka, Ignacy Lewicki, Kacper Maciejewski i na bramce Konrad Kielar.

Gratulujemy zdobycia wicemistrzostwa powiatu.

zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/121-pilka-reczna-dziewczyn-2009-03-05.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/121-pilka-reczna-dziewczyn-2009-03-05.html

Losowe zdjęcia z galerii