• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1396-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet/detail/44108-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet.html

2019.12.16 Zielona Szkoła

2019.12.16
Wspomnień czar…  klas III z zielonej szkoły w Rymanowie Zdroju.

W dniach 16- 18 grudnia 2019r. uczniowie klasy 3a i 3b przebywali na zielonej szkole w Domu Wczasów Dziecięcych w atrakcyjnej miejscowości uzdrowiskowej Rymanów Zdrój o dużych walorach zdrowotnych, turystycznych i kulturalnych. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele:  Marta Suwała, Anna Ekiert- Żółkiewicz i Paweł Niemiec.  
Celem wyjazdu na turnus do Rymanowa Zdroju, oprócz nauki i zabawy, było zdobycie nowych wiadomości i umiejętności poprzez aktywny kontakt ze środowiskiem społecznym, przyrodniczym i kulturalnym. Taki sposób nauki połączony z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na ogólny rozwój osobowości dziecka,jego sprawność fizyczną i ogólny stan zdrowia. Dzieci miały okazję zobaczyć wiele urokliwych zakątków Rymanowa Zdroju uczestnicząc w licznych wycieczkach i spacerach alejkami parkowymi po uzdrowisku, szlakami turystycznymi, ścieżkami przyrodniczymi. Ważnym punktem naszego pobytu w Zdroju była degustacja
leczniczych wód mineralnych. Po całodniowych wrażeniach, dzieci co wieczór  uczestniczyły  w przeróżnych grach, zabawach, konkursach, dyskotekach. Wspaniałym przeżyciem była zorganizowana dla nas wigilia, podczas której swoją obecnością zaszczycił nas pan dyrektor Arkadiusz Nycz. Pragniemy podziękować Dyrekcji i pracownikom Domu Wczasów Dziecięcych w Rymanowie Zdroju oraz wszystkim, dzięki którym spędziliśmy tak cudowne chwile w magicznym miejscu.Na pewno wyjazd ten, w czasie którego dzieci jeszcze bardziej się ze sobą zintegrowały, wiele się nauczyły, zobaczyły i zwiedziły,  na długo pozostanie w naszych sercach i pamięci. 

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1396-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet/detail/44108-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1396-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet/detail/44108-2020-03-06-apel-z-okazji-dnia-kobiet.html

Losowe zdjęcia z galerii