• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1212-2018-05-15-wycieczka-do-strazy/detail/36812-2018-05-15-wycieczka-do-strazy.html

2020.01.08 Prelekcja word

PRELEKCJA W RAMACH BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM
Zorganizowany przez Klub Wiewiórka

 
W dniach 8, 9 stycznia 2020r. odwiedziła nas Pani Wioletta Turek-Dyląg z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie.
Tematem spotkania było bezpieczeństwo na drodze i bezpiecznych zachowań się w czasie wolnego czasu.

Prelekcja w ramach bezpieczeństwa w ruchu drogowym przybliżyła dzieciom z Oddziałów Przedszkolnych, i klas 0-III stan bezpieczeństwa na drogach. Podczas prelekcji przedstawione zostały udzniom przyczyny zdarzeń drogowych z udziałem tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz ich nieprawidłowe,
niezgodne z przepisami ruchu drogowego zachowania pieszych na drodze. Ponadto omówione zostały zalety używania i stosowania elementów odblaskowych w ruchu drogowym. Uczestnicy mogli odegrać scenki i poćwiczyć bezpieczne zachowanie się na drodze. Uczniowie klas biorący udział w prelekcji z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci zostały uczulone na bezpieczeństwo w czasie zbliżających się ferii zimowych, przypomnieli sobie zasady wzywania pomocy i numery alarmowe.Każdy z nich otrzymał upominek, był to odblask, który można przypiąć do plecaka lub kurtki.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1212-2018-05-15-wycieczka-do-strazy/detail/36812-2018-05-15-wycieczka-do-strazy.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

http://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1212-2018-05-15-wycieczka-do-strazy/detail/36812-2018-05-15-wycieczka-do-strazy.html

Losowe zdjęcia z galerii