• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/logopeda/34-uncategorised/1199-2018-03-23-pokazy-bez-skazy.html

Akcja „Razem na Święta”

 

Nasza szkoła zgłosiła się do ogólnopolskiej akcji #RazemNaŚwięta, której organizatorem jest MEN. Jej celem jest bezinteresowne wsparcie, niesienie pomocy oraz sprawianie radości niewielkim gestem osobom w najbliższym otoczeniu w okresie przedświątecznym. Biorąc udział w tym projekcie, chcieliśmy umilić święta naszym sąsiadom, przyjaciołom, osobom samotnym i potrzebującym z naszej miejscowości. Ze względu na wyjątkowy rok z powodu pandemii i ograniczenia funkcjonowania szkół, nasi uczniowie większość działań samodzielnie wykonywali w domu. Szkolne Koło PCK zorganizowało i przeprowadziło zbiórkę żywności dla osób starszych, chorych i samotnych. W okresie przedświątecznym opiekunowie PCK z zebranej żywności przygotowali paczki, które razem z życzeniami zostały przekazane osobom potrzebującym. Innym działaniem podjętym w ramach akcji, w które bardzo zaangażowali się uczniowie, było samodzielne przygotowanie kartek świątecznych z życzeniami dla samotnych sąsiadów. Natomiast osoby z najbliższej rodziny i przyjaciele obdarowani zostali pięknymi własnoręcznie zrobionymi przez dzieci ozdobami choinkowymi. Uczniowie nie zapomnieli też o swoich babciach i dziadkach. Dla nich samodzielnie przygotowali słodkie upominki, do których dołączyli świąteczne życzenia. Cała akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Dzięki wzajemnej życzliwości możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze. Jest nam niezmiernie miło, że mimo pandemii i zdalnej pracy, akcja spotkała się z tak szerokim odzewem. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy dołożyli swoją cegiełkę i serce, aby przynieść pomoc, radość i troskę tym, którzy nas potrzebują. Dzięki dobrym sercom, udało nam się sprawić, że w tych trudnych czasach na twarzach innych ludzi pojawił się uśmiech.  
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/logopeda/34-uncategorised/1199-2018-03-23-pokazy-bez-skazy.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/logopeda/34-uncategorised/1199-2018-03-23-pokazy-bez-skazy.html

Losowe zdjęcia z galerii