• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1529-2022-09-20-rzepka/detail/48373-2022-09-20-rzepka.html

2021.11.21 Dzień życzliwości II


21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jego ideą jest sprowokowanie, żeby spojrzeć na codzienność inaczej, skończyć z narzekaniem, dąsaniem się, zapomnieć o nienawiści, zemście, antypatii, wrogości i innych mało przyjemnych słowach.
Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko ten jeden kalendarzowy. Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu.

W tym roku dzień ten w naszej szkole obchodzony był 24 listopada. Uczniowie przyszli do szkoły ubrani na żółto - kolor optymizmu i radości. Każda klasa otrzymała zadanie przygotowania życzeń dla innej klasy, które zawisły na tablicy życzliwości, przygotowanej na korytarzu szkolnym. Można też było porzypiąć tam życzenia indywidualne dla nauczycieli, uczniów czy pracowników szkoły. Dodatkowo na drzwiach każdej sali lekcyjnej  pojawiły się "życzliwe kartki" mające dodać uczniom otuchy i zapewnić  o miłej atmosferze w czasie lekcji. Podczas dużej przerwy członkowie koła PCK częstowali wszystkich uczniów cukierkami. Ogłoszono też konkurs na plakat pt. "Słowa dają moc". Wszystkim klasom dziękujemy za zaangażowanie.

Jadwiga Kornasiewicz

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1529-2022-09-20-rzepka/detail/48373-2022-09-20-rzepka.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/1529-2022-09-20-rzepka/detail/48373-2022-09-20-rzepka.html

Losowe zdjęcia z galerii