• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

2022.02.04 Kulig w klasie Ia

Opierając się na słowach piosenki: Już się cieszą dzieci, uczniowie klasy Ia wspólnie z nauczycielami wybrali się w piękny czwartkowy dzień na wycieczkę do hrendowskiej leśniczówki położonej w niedaleko oddalonej od Beska miejscowości Odrzechowa. Jak przystało na prawdziwych uczestników zimowych wypadów- dobrze i ciepło ubrani mieliśmy możliwość wzięcia udziału w zimowym kuligu konnym. Pogoda dopisała w stu procentach! Zimowa aura z lekkim prószącym z góry śniegiem, przebłyskami słońca i iście epicką temperaturą umożliwiła każdemu dziecku spędzić superowy czas podczas samego kuligu, jak i w trakcie harców na śniegu. Każde dziecko z uśmiechem na twarzy czekało na swoją kolejkę usadowienia się na saneczkach i brnięcia wśród napotkanych zasp śnieżnych do przodu. Cóż to były za emocje... niektórym tak spodobała się zimowa przygoda, że postanowili jechać raz jeszcze  W trakcie całego dnia na naszych twarzach gościły same uśmiechy. Endorfiny parowały wręcz uszami, co wywnioskowano z opinii każdego dziecka: MY CHCEMY JESZCZE! ZA TYDZIEŃ POWTÓRKA! Mokrzy i oblepieni śniegiem na zakończenie zimowych wojaży zjedliśmy kiełbaski z ogniska- niektórzy nawet po trzy; apetyt dopisał każdemu! Aleee uwaga, podczas ogniska odwiedził nas bałwan Olaf, który przybył z oddalonej o setki kilometrów Krainy Lodu po to, by umilić dzieciom czas tańcząc i śpiewając z nimi zimowe piosenki. Z atrakcji mieliśmy także iglo  Jak można zauważyć z tej krótkiej relacji w trakcie szkolnego dnia można przeżyć wiele miłych chwil- nie tylko ucząc się z książek, ale przede wszystkim namacalnie doświadczając żywych lekcji w terenie. Tak poznaliśmy właśnie cały leśny ekosystem pobliskich terenów  Lekcja przyrody oraz zajęć wychowania fizycznego połączona z muzyką i edukacją polonistyczną została zaliczona na szóstkę! Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do Beska- a dla tych, których z nami nie było króciutka relacja fotograficzna

Nauczyciele klasy pierwszej

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/aktualnosci-euronet/839-2016-06-08-wycieczka-straznikow.html

Losowe zdjęcia z galerii