• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1596-2023-05-17-konkursy-przyrodnicze.html

2022.04.02 Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu
2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W  naszej szkole, także uczciliśmy ten wyjątkowy dzień. Została przygotowana tablica informacyjna, dzięki której uczniowie mogli zapoznać się z podstawowymi informacjami dotyczącymi autyzmu. Ten dzień został ogłoszony także dniem kreatywnej fryzury z niebieskim akcentem oraz dniem koloru niebieskiego. Na dużej przerwie zorganizowane zostały stoiska z zabawami  sensorycznymi oraz  grami dydaktyczno-edukacyjnymi,  cieszące się sporym zainteresowaniem szczególnie wśród młodszych uczniów naszej szkoły. Kolejnym sposobem uczczenia tego wyjątkowego dnia było rozstrzygnięcie zorganizowanego konkursu. Zadaniem konkursowym było przygotowanie tablicy manipulacyjnej. Chętni uczniowie podeszli odpowiedzialnie do zadania konkursowego, a efekty ich pracy były imponujące. Na konkurs wpłynęło 10 prac z których zostało wybranych 4 wyróżniających się tablic. Laureatki: Oliwia Zajączkowska, Emilia Kondracka, Oliwia Kostka i Diana Knurek otrzymały dyplomy oraz nagrody niespodzianki. W ramach współpracy z sanockim stowarzyszeniem ASAN wyróżnione prace zostały przekazane podopiecznym stowarzyszenia, pozostałe prace zostały w szkole i będą służyć uczniom naszej szkoły.                                                     
Katarzyna Pelczarska, Zuzanna Bulanda

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1596-2023-05-17-konkursy-przyrodnicze.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1596-2023-05-17-konkursy-przyrodnicze.html

Losowe zdjęcia z galerii