• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/462-2014-sku/detail/11389-2014-sku.html

Warsztaty ceramiczne w GOK-u uczniów klas II

-Rozwijanie postawy twórczej wychowanków,
-Kształcenie poprawnej komunikacji poprzez integrację w zespole,
-Niwelowanie napięć i zachowań agresywnych,
-Rozwijanie twórczego i aktywnego działania i myślenia,
-Rozwijanie pomysłowości, elastyczności, przedsiębiorczości i pozytywnego ustosunkowania do wykonywania poleceń,
-Przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.
To tylko niektóre z ogólnych celów zajęć ceramicznych.
W ramach zajęć ogólnorozwojowych uczniowie klas II uczestniczyli w GOK-u w zajęciach warsztatowych z ceramiki. Ceramika, a więc wyroby otrzymane po wypaleniu odpowiednio uformowanej gliny, to jedna z najstarszych technik wytwarzania przedmiotów. Podczas warsztatów każde dziecko miało okazję stworzyć swój własny talerzyk oraz dekoracyjne magnesiki. Dzieci ucząc się skupienia i cierpliwości rozwijały wyobraźnię i zdolności manualne. Poznały cały proces wypalania i szkliwienia gliny. Twórczej pracy towarzyszyła radość i wielkie zainteresowanie. Efektem warsztatów były prawdziwe dzieła sztuki. Ogromne brawa za wytrwałość, samodyscyplinę, dokładność i staranność naszych małych artystów. Dziękujemy dyrekcji GOK w Besku za możliwość udziału w tym przedsięwzięciu.

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/462-2014-sku/detail/11389-2014-sku.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/462-2014-sku/detail/11389-2014-sku.html

Losowe zdjęcia z galerii