• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/

Programiści to MY! ...2023

Baltie to graficzny(obrazkowy) system do nauki programowania. Posiada trzy tryby: budowanie, czarowanie, programowanie. W trybie budowania tworzymy scenę z gotowych „klocków”. W trybie czarowania sterujemy czarodziejem. W trybie programowania układamy program z rozkazów(„klocków”). Następnie czarodziej wykonuje zaplanowane czynności. Rozkazy są w formie graficznej, bardziej „przyjazne” dla człowieka. 

strona programu

program baltie 3

W szkole odbywają się konkursy z Baltie. Do chwili obecnej odbyło się ich sześć. Konkursy odbywają się stacjonarnie lub na platformie  b2.baltie.net 

Konkursy aktualne:

Podkarpacki Baltie 23

Baltie 2023

Junior B3 

Konkurs odbywa się na platformie  baltie.net w formie on-line. Prace są sprawdzane przez komputer. Maszyna ustala pozycję zawodnika biorąc pod uwagę rozwiązania wszystkich uczestników. Obecnie rozpoczyna się Baltie 2023- etap domowy. Jest jeszcze czas, aby wystartować w konkursie. Oczywiście wymaga to pracy i zaangażowania, aby osiągnąć sukces. 

Zapraszamy

Płatek Jerzy

Zmierz się z Baltie... Szkoła jest zgłoszona na platformie.

sukcesy