• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1499-ogolnopolski-konkurs-z-biologii-i-chemii-galileo.html

2022.12.20 Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Klasach Młodszych

 

Tradycyjnie, jak co roku ku czci podtrzymania tradycji „bożonarodzeniowej kolędy” w murach naszej szkoły odbył się konkurs kolęd i pastorałek ukazujący wokalne talenty naszych uczniów. Z każdej klasy od pierwszej do trzeciej swoją wrażliwość muzyczną zaprezentowała trójka uczniów, a czasami nawet i śpiewające duety…

Dzięki kolędzie płynącej z mikrofonu- My, jako społeczność szkolna mogliśmy odczuć na własnej skórze świąteczny klimat. Repertuar dzieci był bardzo zróżnicowany, ponieważ widownia mogła usłyszeć znane- bardziej i mniej utwory o charakterze i tematyce związanej z Bożym Narodzeniem. Moment kolędowania był dla Nas wszystkich bardzo radosny, wywołał uśmiechy na twarzach każdego odbiorcy, zaś sam kunszt wykonawczy  naszych Małych Muzyków połączył wesoły nastrój z wytwornością dzisiejszego dnia. Komisja konkursowa nie mogła postąpić inaczej- wszyscy zajęli miejsca na zasłużonym podium i otrzymali pamiątkowy dyplom, coś na ząb i mały świąteczny gadżet

Serdecznie gratulujemy każdemu dziecku- za uśmiech, chęć pokazania własnej osoby i piękny przekaz muzyczny miłych dla ucha tekstów. Dzięki dzisiejszym występom wierzymy, że tradycja kolędy przy świątecznym stole nie zaginie w naszych domach!

Organizatorzy

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1499-ogolnopolski-konkurs-z-biologii-i-chemii-galileo.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/1499-ogolnopolski-konkurs-z-biologii-i-chemii-galileo.html

Losowe zdjęcia z galerii