• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/917-2015-06-22-wycieczka/detail/26265-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Akcja klasy III A- na rzecz schroniska dla zwierzątW ciągu dwóch zimowych miesięcy uczniowie klasy III A zorganizowali akcję charytatywną polegającą na zbiórce karmy dla zwierzaków ze schroniska w Lesku i Sanoku. Inicjatorką akcji była wielka miłośniczka zwierząt Milena Wojtasik. Pomocnikami byli: Zuzia Banaś, Franek Szałankiewicz, Rozalka Jaślar, Patrycja Szul, Marcelina Potocka, Emilka Pietrzkiewicz. Nad przebiegiem akcji czuwał wychowawca klasy. Zbiórkę przeprowadzono w klasach 1-3 oraz oddziałach przedszkolnych. Wśród dzieci widać było wielkie zaangażowanie, a później radość, gdy okazało się, że zebrali ponad 100 kg karmy dla psiaków i kotków. Uczniowie zdecydowali, że podzielą zebrane zapasy i przekażą w dwa miejsca: do schroniska „Wesoły Kundelek” w Lesku i Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. Dzięki pomocy rodziców dzieci oraz brata Mileny udało się Małym Wolontariuszom dostarczyć karmę do wybranych placówek. Należą się wielkie słowa uznania i podziękowania dla zaangażowanych uczniów, za ich wielkie serce, bezinteresowną pomoc, empatię, wrażliwość i kreatywność. Świadczy to o tym, że nasze dzieci są wrażliwymi, odpowiedzialnymi i dobrymi uczniami.

Zobacz foto

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/917-2015-06-22-wycieczka/detail/26265-2017-03-15-jestesmy-autorami.html

Losowe zdjęcia z galerii