• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/689-2016-06-16-rajd-rowerowy.html

2023.01.28 Turniej Piłki Siatkowej

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli

W dniu 28.01.2023r. odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli. Gościliśmy zaprzyjaźnionych belfrów z Bliznego oraz ze słowackich szkół w Koszkovcach i Kamienicy. I chociaż celem naszego spotkania była przede wszystkim dobra zabawa i podtrzymanie łączącej nas przyjaźni, to duch sportowej rywalizacji nie pozwolił o sobie zapomnieć. Po pasjonujących pojedynkach i pełnej poświęcenia grze, wyniki rysowały się w następujący sposób: miejsce czwarte –szkoła
w Kamienicy, miejsce trzecie – szkoła w Koszkovcach, miejsce drugie – szkoła w Besku i miejsce pierwsze – szkoła w Bliznem.
Po zakończeniu rywalizacji spotkaliśmy się na obiedzie i słodkim poczęstunku. Wszystkim drużynom, niezależnie od osiągniętych wyników, towarzyszył dobry humor
i wzajemna życzliwość. W tak przyjaznej atmosferze niełatwo było się rozstać, jednak po kilku godzinach nadszedł czas i na to. Aby nieco ułatwić ten proces, obiecaliśmy sobie kolejne spotkanie – tym razem w Bliznem.

Zobacz foto