• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/807-2014-04-13-niedziela-palmowa.html

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a - 22 stycznia - Dzień Dziadka, to niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?
Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z klasie II B wraz z wychowawczynią przygotowały specjalny dla Nich program artystyczny:  Uczniowie recytowali  okolicznościowe wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka przygotował również dla swoich ukochanych dziadków drobny upominek. Po występie dzieci zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków  ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.