• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1842-podkarpacki-baltie-2023-etap-szkolny.html

2023.02.16 Bal karnawałowy w klasach trzecich!!!

„W karnawale, w karnawale nie siedzimy w domu wcale.

Przymierzamy wstążki, szale, wybieramy się na bale”…

 

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Dnia 16 lutego uczniowie klas trzecich świetnie bawiły się na klasowej zabawie karnawałowej. Dzieci z radością mogły wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle. Punktem kulminacyjnym był wybór króla i królowej balu, spośród wszystkich przebranych dzieci. Uczniowie jak zwykle wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Na balu pojawiły się księżniczki, wróżki, cyganki, piosenkarze, piraci, piłkarze, policjant, strażak, czy postaci Myszki Miki. W klasie 3a zwycięzcami zostali: Rozalia Jaślar jako wróżka i Filip Krupski- strażak zaś w klasie 3b: Wiktoria Skubel jako Myszka Miki i Julian Dereń- Harry Potter. Bal karnawałowy dostarczył wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również nauczycielom. W czasie balu odbyło się wiele konkursów, m.in.: muzyczne krzesła, taniec, zawody z jajkiem na łyżeczce, tańce indywidualne i integracyjne takie jak: Belgijka, Makarena czy Chocolate i Ojciec Abraham. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i poczęstunku. Dzień ten dostarczył nam wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok.

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1842-podkarpacki-baltie-2023-etap-szkolny.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1842-podkarpacki-baltie-2023-etap-szkolny.html

Losowe zdjęcia z galerii