• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1722-2022-04-08-ogolnopolski-turniej-wiedzy-pozarniczej.html

2023.03.10 IGNACY ŁUKASIEWICZ – POLSKI PROMETEUSZ

II wojewódzki konkurs IGNACY ŁUKASIEWICZ – POLSKI PROMETEUSZ

Jagoda Szałankiewicz, Maja Szuba, Karolina Pawłowska oraz Milena Stapińska reprezentowały Szkołę Podstawową w Besku na wojewódzkim konkursie IGNACY ŁUKASIEWICZ – POLSKI PROMETEUSZ, który odbył się 10 marca 2023 r w Szkole Podstawowej w Zręcinie.

Uczniowie, reprezentujący 23 szkoły z województwa podkarpackiego, przez godzinę rozwiązywali test, złożony głównie z zadań otwartych, a wśród nich było mnóstwo fotografii do rozpoznania.

W czasie, gdy komisja konkursowa oceniała prace, uczestnicy udali się na cmentarz, gdzie złożyli kwiaty na grobie Ignacego Łukasiewicza. Następnie miałyśmy okazję zwiedzić kościół i wysłuchać koncertu organowego.  Kolejnym punktem była wycieczka autokarem do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego w Bóbrce.

Na uroczystym podsumowaniu wręczono nagrody laureatom oraz dyplomy pozostałym uczestnikom. W prawdzie w tym roku nie udało się zdobyć tytułu laureata, jednak za rok kolejna edycja konkursu, a nagroda I miejsca – wycieczka do Grecji- będzie dodatkową mobilizacją do przygotowań .

 

                                                                                                          Magdalena Szałankiewicz

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1722-2022-04-08-ogolnopolski-turniej-wiedzy-pozarniczej.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1722-2022-04-08-ogolnopolski-turniej-wiedzy-pozarniczej.html

Losowe zdjęcia z galerii