• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/807-2014-04-13-niedziela-palmowa.html

2023.03.29 III miejsce drużyny matematycznej


W dniu 29 marca drużyna matematyków z klas ósmych w składzie: Maja Szuba, Martyna Szafran i Szymon Szul wzięła udział w Turnieju Matematycznym „Kwadrat wiedzy czy sześcian szczęścia”, organizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Rymanowie. W tym roku odbyła się trzecia edycja zawodów i drużynie z naszej szkoły udało się wywalczyć III miejsce. Turniej składał się z dwóch etapów: indywidualnego oraz drużynowego. W pierwszym z nich każdy uczestnik rozwiązywał test złożony z zadań zarówno zamkniętych, jak i otwartych, zaś w drugim – cała drużyna pracowała wspólnie, rozwiązując zadania na czas. Rywalizacja była zacięta, więc tym bardziej cieszymy się z wywalczonego miejsca. Bardzo dziękuję uczniom za chęć wzięcia udziału w turnieju, jak też za pracę włożoną w przygotowanie się do niego.
Jadwiga Kornasiewicz
Zobacz foto