• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/701-2016-09-15-wycieczka-do-urzedu-gminy.html

2023.04.25 Kurtyna wyobraźni

„Kurtyna wyobraźni” 2023

We wtorek, 25 kwietnia 2023 r., w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbył się finał XV edycji przeglądu teatralnego i konkursu  „Kurtyna wyobraźni”.
Aby sprawdzić swoje możliwości w wojewódzkim konkursie, trzeba było rozwiązać trudny test z wiedzy o teatrze oraz wykazać się dokładną znajomością lektury. W części plastycznej należało wykonać plakat teatralny lub ilustrację do dramatu A. Mickiewicza „Dziady cz. II”. Spośród wielu interesujących prac jury doceniło tę, którą wykonała Zofia Ciupka. Uczennica naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii klas VII – VIII. Gratulacje!
Gratulacje należą się też chłopakom z klasy VIII b, którzy wcielili się w Trzech Tenorów i z playbacku wykonali utwory „Delilah” oraz „Grande amore”. Formuła przeglądu teatralnego nie przewidywała miejsc punktowanych, ale po reakcji publiczności można wnioskować, że występ bardzo się podobał. Chłopcy otrzymali brawa i statuetkę upamiętniającą udział w „Kurtynie wyobraźni”.
XVI edycja „Kurtyny wyobraźni” już za rok…
R.M.

Zobacz foto

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/category/701-2016-09-15-wycieczka-do-urzedu-gminy.html

Losowe zdjęcia z galerii