• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/129-rajd-1-04-2008/detail/5003-rajd-33.html

2023.10.18 Październik miesiącem wyborczym…


18-stego października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego Klas Młodszych. Kandydaci ubiegający się o funkcję w Samorządzie mieli okazję zaprezentować swój program wyborczy na wspólnym spotkaniu z uczniami klas I- III. Nie zabrakło w nim chwytliwych postulatów typu:  „brak prac domowych”, „dzień ze szczęśliwym numerkiem”, czy „nocki w szkole”. Każdy z uczniów mógł oddać głos na swojego kandydata  
Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu oraz komisja wyborcza w składzie: ks. Piotr Dytko, Pani Anna Ekiert- Żółkiewicz oraz Pani Honorata Kornasiewicz- Bąk. Na nich bowiem spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i sposób głosowania.

Głosami szkolnych wyborców Przewodniczą SU Klas Młodszych została uczennica klasy III Milena Spólnik, która zdeklasowała swoich konkurentów. Zdobyła 30 głosów! Na dalszych miejscach uplasowały się: Nadia Szałankiewicz- 28 głosów i Wiktoria Ekiert 24 głosy. Dziewczyny zdobyły funkcję zastępcy przewodniczącego i skarbnika.
Milenie i Koleżankom gratulujemy wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnych stanowisk. Wszystkich zaś uczniów klas I- III, zapraszamy już za rok do włączenia się w działalność Samorządu.

B. Bajgier, P. Niemiec

 

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/129-rajd-1-04-2008/detail/5003-rajd-33.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/129-rajd-1-04-2008/detail/5003-rajd-33.html

Losowe zdjęcia z galerii