• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/560-2015-10-01-lekcja-w-terenie-kl-2/detail/14968-2015-10-01-lekcja-w-terenie-kl-2.html

Konkurs „MÓJ RÓŻANIEC "

,,Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć" wołał Jan Paweł II. Aby wołanie papieża nie poszło w zapomnienie, w  naszej szkole uczniowie wzięli udział w konkursie różańcowym.
W październiku 2023 r. został ogłoszony dla uczniów naszej szkoły konkurs na wykonanie ,,MojegoRóżanieca”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci modlitwą różańcową, przypomnienie jak piękną modlitwą jest modlitwa różańcowa i jednocześnie zachęcenie dzieci do częstego jej odmawiania.
 Konkurs polegał na przygotowaniu przez uczniów różańców z dowolnego materiału. Uczniowie klas od I do IV mogli przynosić wykonane przez siebie lub przy pomocy rodziców różańce. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów. Konkurs polegał na oryginalności pomysłu, dokładności wykonania, estetyki i treści zawartej w wykonanym dziele. Na konkurs wpłynęło 91 prace. Przy ich tworzeniu dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Uczniowie do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z dzikiej róży, jarzębiny, żołędzi, kasztanów, grochu, fasoli, liści, chrupków, cukierków, środek, wełny, najprzeróżniejszych koralików i itp. Komisja, która oceniała prace uczniów miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne i pomysłowe. Wszystkie dzieci otrzymały okolicznościowy dyplom.  
Nagrody oraz dyplomy za zajecie poszczególnych miejsc otrzymały dzieci:

I miejsce:
Karolina Kuzian 3A
Martyna Bober 2B

II miejsce:
Karol Niemczyk 3B
Ela Kijanka 1A

III miejsce:
Anna Kseniak 4B
Franciszek Paduch 2A
Nikola Łysoń 3A

Wyróżnienie:
Zuzanna Guzik 3A

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w tegoroczny konkurs różańcowy.
Ks. Piotr

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/560-2015-10-01-lekcja-w-terenie-kl-2/detail/14968-2015-10-01-lekcja-w-terenie-kl-2.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/560-2015-10-01-lekcja-w-terenie-kl-2/detail/14968-2015-10-01-lekcja-w-terenie-kl-2.html

Losowe zdjęcia z galerii