• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/71-egzamin-probny-polski-17-12-2007/detail/2772-egzamin-17.html

2023.10.27 Lekcja w terenie.

Lekcja w terenie – spacer przyrodniczy do parku – Jesienne polowanie!

27 października uczniowie klas pierwszych wybrali się na lekcje w terenie – Jesienne polowanie. Głównym celem lekcji przyrodniczej było rozpoznawanie drzew rosnących w parku, obserwacja przyrodnicza, utrwalenie zasad zachowanie się w parku, współpraca w zespole klasowym. W czasie zajęć uczniowie rozpoznawali, nazywali drzewa rosnące w parku, obserwowali zwierzęta występujące w parku, poznali technikę Frotaż – technika rysunkowa polegająca na pocieraniu kredką kartki papieru, położonej na korze drzewa, zbierali dary Jesieni.  Uczniowie nie tylko patrzyli, ale też słuchali, delikatnie dotykali, poczuli zapach – zgodnie z tematyką Nasze zmysły. W czasie lekcji dzieci dowiedziały się od czego zależy kolor jesiennych liści. Po przeprowadzonych zajęciach tematycznych był czas na wspólną zabawę na placu zabaw. Zajęcia na świeżym powietrzu sprawiły wiele radości, zabawy dzieciom,  a przede wszystkim skorzystali z dobrodziejstw, jakie daje nam natura. Po powrocie dzieci wykonały piękne prace plastyczne i lapbooki.

zdjęcia

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/71-egzamin-probny-polski-17-12-2007/detail/2772-egzamin-17.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/galeria-foto/71-egzamin-probny-polski-17-12-2007/detail/2772-egzamin-17.html

Losowe zdjęcia z galerii