• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1962-narodowe-swieto-niepodleglosci.html

2023.11.08 spotkanie ze stomatologiem

SPOTKANIE KLAS CZWARTYCH ZE STOMATOLOGIEM SZKOLNYM
We środę 8 listopada odbyło się spotkanie uczniów klas czwartych ze stomatologiem szkolnym, panem Mateuszem Gębiczem, który został zaproszony przez opiekunów szkolnego koła PCK i Klubu Wolontariusza.
Podczas spotkania uczniowie poznali prawidłowe zasady higieny jamy ustnej, dowiedzieli się jak należy zapobiegać schorzeniom uzębienia. Pan doktor wprowadził uczestników w tajniki dbania o zdrowe zęby, zarówno poprzez zdrowe odżywianie, jak i higienę samej jamy ustnej. Uczniowie mieli okazję poćwiczyć pod okiem pana doktora, jak prawidłowo szczotkować zęby. Na podsumowanie spotkania odbył się krótki quiz z nagrodami - pan Mateusz zadawał pytania dotyczące informacji, które wcześniej przekazywał uczniom i nagradzał prawidłowe odpowiedzi uczniowskie drobnymi upominkami. Był też czas na pytania uczniów, związane z higieną jamy ustnej. Pan stomatolog cierpliwie odpowiadał na wszystkie z nich. To profilaktyczne spotkanie było bardzo cenne dla naszych uczniów i z pewnością pogłębiło ich wiedzę dotyczącą dbania o swoje zęby.
Jadwiga Kornasiewicz

Zobacz foto

Kompleks lekkoatletyczny

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1962-narodowe-swieto-niepodleglosci.html

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1962-narodowe-swieto-niepodleglosci.html

Losowe zdjęcia z galerii