• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

Dzień Życzliwości


W dniach 20-21 listopada 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Życzliwości. W poniedziałek uczniowie, podzieleni na dwie grupy wiekowe, rozmawiali z panią psycholog Sarą Słowiak na temat łączycych ich realcji, wzajemnego szacunku i roli jaką te czynniki odgrywają w naszym codziennym życiu. Każda z grup przygotowała także pracę plastyczną nawiązującą do tematyki życzliwości. We wtorek zaś ubralismy się na żółto (kolor życzliwości) a korytarze ozdobiły parawany z krzyżówkami, serduszkami i hasłami niepozostawiającymi wątpliwości z jakim świętem mieliśmy do czynienia. To jednak nie wszystko. Tradycją stały się już wesołe przerwy, podczas których belgijka przeplata się z tańcem kowbojskim, a spragnieni łakoci uczniowie mogą zaspokoić swój głód domowej roboty ciastem i galaretką. I życzylibyśmy sobie, że takie dni zdarzały sie częściej - najepiej 365 razy w roku.

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK oraz Klubu Wolontariusza

Zobacz foto

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

Losowe zdjęcia z galerii