• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase
Polish Czech English French German Hebrew Italian Portuguese Russian Spanish Swahili BIP
https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole!!!


Święty Mikołaj znany jest przede wszystkim jako wielki przyjaciel dzieci, który co roku obdarowuje je wspaniałymi prezentami. Wszystkie grzeczne dzieci 6 grudnia dostają mnóstwo prezentów – w naszej szkole wszyscy uczniowie zasłużyli na podarunki. Na korytarzach dominował kolor czerwony. Wielka była radość, kiedy do szkoły przybył św. Mikołaj.Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem.  Na ten dzień czekali wszyscy, jednak najwięcej emocji i radości ,,niecodzienna wizyta”, wzbudziła u najmłodszych. W ramach podziękowania uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wiersze pod kierunkiem swoich wychowawców.
Tego dnia cała społeczność szkolna przyłączyła się również do akcji, która miała na celu wspomóc małego mieszkańca naszej gminy w walce z chorobą.
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji„Mikołajkowy Dar serca dla Adasia” dziękujemy i wierzymy, że dobro powraca ze zdwojoną siłą! Słowa podziękowania za pomoc w przygotowaniu tego szczególnego dnia kierujemy również do Rady Rodziców.

Zobacz foto

Nasze filmy

Szkoła z lotu ptaka

https://www.zsbesko.pl/lista-aktualnosci/1170-2018-01-24-dzien-babci-i-dziadka-w-osp.html

Losowe zdjęcia z galerii